Lifetime Warranty (SFP10GAOC3M) - 10GBase-kabel til direkte påsætning - 3 m. - sort
Producent: StarTech
Produkt nr: SFP10GAOC3M
EAN: 0065030874762
Varenummer: F8564629
billigst-pricerunner
Producent: StarTech
Produkt nr: SFP10GAOC3M
EAN: 0065030874762
Varenummer: F8564629
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 30/05-2026
(1.010,40 ekskl. moms)
Produkt nr: SFP10GAOC3M
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Trådløs forbindelse uden driftsstop - 10GBase-kabel til direkte påsætning
Funktioner
Kabellængde 3 m
InfiniBand-protokol Ja
Stik 1 SFP+
Stik 2 SFP+
Stik 2 køn Hanstik
Stik 1 køn Hanstik
Produktfarve Sort
Dataoverførselshastighed 10 Gbit/sek.
Materiale for kapper Polyvinylchlorid (PVC)
Godkendelser
Compliance-certifikater REACH, RoHS
Certificering CE, FCC
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 70 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -40 - 80 °C
Vægt & størrelser
Vægt 64 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 247 mm
Pakkedybde 324 mm
Pakkehøjde 10 mm
Pakkevægt 90 g
Emballage indhold
Antal pr. pakke 1 stk
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 255 mm
Harmoniseret systemkode (HS) 85447000
Hovedkassens længde (udvendigt) 344 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 295 mm