SFP+ DAC Cable, 10 Gbps 1m
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| InfiniBand-protokol | Ja |
| Stik 1 | SFP+ |
| Stik 2 | SFP+ |
| Stik køn | Hanstik/Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 600 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 650 g |
Logistik data
| Garantiperiode | 3 År |