DELTACO netværkskabel
2 m.
Funktioner
| Kabellængde | 2 m |
| Fiberoptisk type | OS2 |
| Stik 1 | 2x LC |
| Stik 2 | 2x SC |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Gul |
| Fuld duplex | Ja |
| Kernediameter | 9 µm |
| Beklædning diameter | 125 µm |
| Fibertilstandsstruktur | Enkeltilstand |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
Vægt & størrelser
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 260 mm |
| Pakkevægt | 26 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 170 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 10 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 400 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 200 stk |