Cassette / 8RU / OS2 / LC-LC
Funktioner
| Kabellængde | 0,8 m |
| Fiberoptisk type | OS2 |
| Stik 1 | LC |
| Stik 2 | LC |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Kabeltype | LC/LC |
| Produktfarve | Gul |
| Kernediameter | 9 µm |
| Beklædning diameter | 125 µm |
| Fibertilstandsstruktur | Enkeltilstand |
| Dataoverførselshastighed | 100 Gbit/sek. |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
Godkendelser
| Certificering | ISO/IEC 11801-1:2017 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Vægt | 140 g |
| Bøjningsradius | 5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 689 mm |
| Pakkedybde | 47 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Emballageindhold | 1 x patchbox.one / Cassette / 8RU / OS2 / LC-LC |
Logistik data
| Oprindelsesland | Ungarn |