802.11ah Halow Wi-Fi
Antenne
| Antennedesign | Ekstern |
Funktioner
| Produkttype | Netværksbro |
| Monteringstype | Væg |
| Produktfarve | Blå |
| LED-indikatorer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 94 mm |
| Dybde | 70,3 mm |
| Højde | 26,2 mm |
| Vægt | 223 g |