Neomounts LFD-W1000 bøjle
fikseret - for LCD display - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 125 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 152,4 cm (60") |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 125 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,54 m (100") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 900 x 600 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 300,200 x 400,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 500,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400,600 x 500,600 x 600,680 x 300,800 x 200,800 x 500,900 x 600 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Type | Fastgjort |
| Afstand til væggen (maks.) | 3,2 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
Tekniske detaljer
| Pakke nettovægt | 6,25 kg |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Vægt | 4,55 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 415 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 1115 mm |
| Pakkevægt | 6,3 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 1130 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 180 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 430 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 25 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 25 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 44 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890 |