Neomounts FPMA-VESA425 komponenter til montering
for LCD display - sort
Funktioner
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg; 20 kg |
| Panel montering grænseflade | 100 x 200,100 x 100,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400; 100 x 200,100 x 100,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 152,4 cm (60") |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 68,6 cm (27") |
| Antal understøttede skærme | Ja; Ja |
| VESA montering | Ja; Ja |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm |
Vægt & størrelser
| Vægt | 2.01 kg; 2,01 kg |
Emballeringsdata
| Pakkedybde | 515 mm; 515 mm |
| Pakkevægt | 2.2 kg; 2,2 kg |
| Pakke nettovægt | 2,2 kg; 2.2 kg |
| Pakkehøjde | 55 mm; 55 mm |
| Pakkebredde | 80 mm; 80 mm |
Tekniske detaljer
| Materiale | Stål |
| Skærmstørrelse kompatibilitet | 27 - 60 |
| Oprindelsesland | Taiwan; Taiwan |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890; 7326909890 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk; 6 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 96 stk; 96 stk |