Multibrackets M Public Display Stand 110 HD Single Silver w. Floorbase vogn med hjul
for LCD display - sølv
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 60 g |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 50" |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 85" |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 500 x 800 mm |
| Panel montering grænseflade | 300 x 600,300 x 500,200 x 700,200 x 500,300 x 700,300 x 800,500 x 700,200 x 200,200 x 300,200 x 400,200 x 600,200 x 800,300 x 200,300 x 400,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,400 x 500,400 x 600,400 x 700,400 x 800,500 x 200,500 x 300,500 x 400,500 x 500,500 x 600,500 x 800 |
| Monteringstype | Gulv |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 10° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Aluminium, Stål |
| Produktfarve | Sølv |
Tekniske detaljer
| 3 | 36.86 kg |
| Vægt af papir/papemballage | 6 kg |
| Vægt af plastemballage | 38 kg |
| Orientering | Landskab/portræt |
Vægt & størrelser
| Højde | 1100 mm |
| Vægt | 40.6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 42.9 kg |