Multibrackets M monteringssæt
inverteret med låg, motoriseret - for LCD TV - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 165,1 cm (65") |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,18 m (86") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 800 x 800 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,300 x 300,400 x 400,600 x 600,800 x 800 |
| Monteringstype | Loft |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Elektrisk |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 108° |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømkabellængde | 2 m |
Tekniske detaljer
| Antal pr. pakke | Ja |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE |
Emballage indhold
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 2220 mm |
| Dybde (maks.) | 144,2 cm |
| Højde | 1165 mm |
| Vægt | 160 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 2390 mm |
| Pakkedybde | 1690 mm |
| Pakkehøjde | 320 mm |
| Pakkevægt | 240 kg |