Neomounts WL30S-850BL16 monteringssæt
for LCD display
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 60 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 106,7 cm (42") |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 60 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,18 m (86") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 200,100 x 100,100 x 150,120 x 120,150 x 200,200 x 100,200 x 150,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 300,400 x 400,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 0 - 20 mm |
| Type | Fastgjort |
| Afstand til væggen (maks.) | 3,3 cm |
Design
| Husmateriale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakke nettovægt | 3,4 kg |
| Lockable | Sikkerhedsskrue medfølger |
Vægt & størrelser
| Bredde | 684 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Dybde (maks.) | 3,3 cm |
| Højde | 425 mm |
| Vægt | 2,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 704 mm |
| Pakkedybde | 158 mm |
| Pakkehøjde | 74 mm |
| Pakkevægt | 3,4 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 724 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 343 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 16,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 120 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7326909890 |