Hannspree HO225HTB skærm - LED baglys - 21.5" - 18ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.487,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.457,-
DKK
(2.765,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Multi-touch | Ja |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 18 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 10000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,24795 x 0,24795 mm |
| Aktiv skærmområde (B x H) | 476 x 268 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,6 cm |
| Panel levetid | 30000 t |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vertikalt scanningsområde | 60 - 75 Hz |
| Gennemsigtighed | 85% |
| Hårdhed | 6H |
| Horisontal scanningsområde | 31,5 - 80 kHz |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| VGA (D-Sub) indgangsporte | 1 |
| USB-port | Ja |
| Antal USB-porte | 1 |
| Pc lydindgang | Ja |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal indbyggede højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
Design
| Produktdesign | Totem design |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Sort |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Præstation
| TV-tuner, integreret | Ingen |
| Antal OSD sprog | 8 |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| HDCP | Ingen |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 13,94 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 20 kWh |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Computersystem
| Computersystem | Ingen |
| Indbygget processer | Ingen |
Vægt & størrelser
| Skærmbredde | 526,8 mm |
| Skærm, dybde | 44 mm |
| Skærm, højde | 324,6 mm |
| Skærm, vægt | 5,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 603 mm |
| Pakkedybde | 88 mm |
| Pakkehøjde | 415 mm |
| Pakkevægt | 6,3 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB |
| Garantibevis | Ja |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |
Tekniske detaljer
| Bæredygtighedscertifikater | RoHS |
| Compliance-certifikater | RoHS |
Andre funktioner
| Hurtig start guide | Ja |
| Glasbeskyttelse | Ja |
| Strømforsyningstype | Ekstern |