Lenovo ThinkVision M15 skærm - WLED - 15.6" - IPS - 14ms,6ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.860,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.830,-
DKK
(1.464,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 14 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 6 ms |
| Pixel pitch | 0,1793 x 0,1793 mm |
| Pixeltæthed | 141 ppi |
| Synlig størrelse, vertikal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, diagonal | 19,4 cm |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 45% |
| NTSC-dækning (typisk) | 45% |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| HDMI | Ingen |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 1 cm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 90° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 8 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 8 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 9,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 550429 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 360 mm |
| Dybde (med stativ) | 108,4 mm |
| Højde (med stativ) | 235,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 860 g |
| Facet bredde (side) | 7,3 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 407,9 mm |
| Pakkedybde | 75,9 mm |
| Pakkehøjde | 279,9 mm |
| Pakkevægt | 1,69 kg |
Andre funktioner
| Certificering | ENERGY STAR CCC RoHS TÜV |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |