DELTACO GAMING GAM-072
blæser til notebook
Præstation
| Antal indbyggede køleventilatorer | 5 stk |
| Ventilator diameter | 14 cm |
| Blæser hastighedskontrol | Ja |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1300 rpm |
| Støjniveau | 25 dB |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | ABS |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB |
| Antal USB-porte | 2 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 410 mm |
| Dybde | 295 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 880 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 430 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 300 mm |
| Pakkevægt | 1,1 kg |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8414591500 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 430 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 360 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |