PEDEA Fashion bæretaske til notebook
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Indvendig materiale | Nylon |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Etui-type | Brevtaske |
| Materiale | Nylon |
| Produktets hovedfarve | Grå |
| Skulderrem | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 275 mm |
| Dybde | 385 mm |
| Højde | 30 mm |
Andre funktioner
| Håndtag | Ja |