OHIO Defender Case Lenovo TAB
Funktioner
| Antal standby-tilstande | 2 |
| Materiale | Polykarbonat (PC) |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødresistent |
| Stødsikker op til | 1,22 m |
| Håndledsrem | Ja |
| Skulderrem | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 380 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Skærmbeskytter | Ingen |
| Pakkevægt | 480 g |
| Pakketype | Polybag |
Andre funktioner
| Bærestil | Skulderstrop |
| Emballageindhold | Cover + shoulder strap |
