Kensington BlackBelt EQ
bagsidecover til tablet
Funktioner
| Kapabilitet | Surface Pro 13" (11th Ed); Surface Pro 9; Surface Pro 10 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Stof, Silikone, Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktets hovedfarve | Sort, Hvid |
| Mærke kompatibilitet | Microsoft |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent, Stødresistent |
| Stødsikker op til | 1,22 m |
| Håndledsrem | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested; MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 218,9 mm |
| Dybde | 297,8 mm |
| Højde | 17,5 mm |
| Vægt | 177,8 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 328 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS, WEEE |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 210 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 343 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 245 mm |
| Ydre emballage nettovægt | 2,61 kg |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,9 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Mindste ordremængde | 1 stk |
