HANDY Protection Case for
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 10.9 |
| Antal standby-tilstande | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | EVA (ethylenvinylacetat) |
| Produktets hovedfarve | Grøn |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig |
| Køn | Unisex |
| Forbrugeraldergruppe | Barn |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 260 mm |
| Vægt | 380 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 480 g |
| Pakketype | Polybag |
