For Apple iPad 10th Gen
Funktioner
| Kapabilitet | iPad (2022) |
| Antal standby-tilstande | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Flipetui |
| Materiale | Imiteret læder, Mikrofiber |
| Produktets hovedfarve | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 15 mm |
| Tykkelse | 1,5 cm |
| Vægt | 160 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 250 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 260 g |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 1 År |
