Cover for iPad Pro 12.9 2021
Funktioner
| Kapabilitet | iPad Pro 2021 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 32,8 cm (12.9") |
| Etui-type | Folie |
| Produktets hovedfarve | Grøn |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 280 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 270 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkedybde | 280 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 370 g |
