Synology Disk Holder Type R6
Funktioner
| Type | Kantpanel |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Størrelse | 2.5/3.5 |
| Kompatible produkter | RS214, RS814, RS814+, RS814RP+. |
Vægt & størrelser
| Bredde | 104 mm |
| Dybde | 171 mm |
| Højde | 26,5 mm |
| Vægt | 140 g |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 104 x 171 x 26,5 mm |