PEDEA Sleeve-Trend - hylster til notebook
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33,8 cm (13.3") |
| Etui-type | Etui |
| Materiale | Neopren, Polyester |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
Vægt & størrelser
| Bredde | 350 mm |
| Højde | 270 mm |