Replacement Batter Cartridge
Funktioner
| Batteriteknologi | Blybatterier (VRLA) |
| Batterispænding | 192 V |
| Numre af batterier medfølger | 2 stk |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 34,5 kg |
| Bredde | 197 mm |
| Højde | 122 mm |
| Dybde | 597 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 409 mm |
| Pakkehøjde | 226 mm |
| Pakkedybde | 781 mm |
| Pakkevægt | 37,3 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 15000 m |
Logistik data
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 121,18 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Garantiperiode | 2 År |