POWER STRIP 19" - 8 WAY -
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kabelfarve | Sort |
Strømstyring
| Maksimal ydeevne | 4000 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 510 mm |
| Dybde | 97 mm |
| Højde | 58 mm |
| Vægt | 1,21 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,21 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelfarve | Sort |
| Maksimal ydeevne | 4000 W |
| Bredde | 510 mm |
| Dybde | 97 mm |
| Højde | 58 mm |
| Vægt | 1,21 kg |
| Pakkevægt | 1,21 kg |