1U 10 inch 4 port Type F/J
Design
| PDU-typer | Basis |
| Type | Enfaset |
| Stativ-montering | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montering | Vandret |
| Produktfarve | Sort |
| Kabelfarve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Tænd- og slukkontakt med lys | Ja |
Funktioner
| Kabellængde | 2 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482,5 mm |
| Dybde | 44,4 mm |
| Højde | 44,4 mm |
| Vægt | 500 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 600 g |