INFINITE RIGA iPhone SE
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 11,9 cm (4.7") |
| Kapabilitet | iPhone SE 2022/2020 |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Mikrofiber, Silikone, Polykarbonat (PC) |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Bæredygtighedscertifikater | Global Recycled Standard (GRS) |
| Garantiperiode | 2 År |
Vægt & størrelser
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 130 mm |
| Pakkedybde | 9 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 50 g |