INFINITE RIGA iPhone 13
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 15,5 cm (6.1") |
| Kapabilitet | iPhone 13 |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Silikone, Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig |
| Trådløs opladning | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Genanvendt plast |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | Global Recycled Standard (GRS) |
Vægt & størrelser
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 15 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 100 g |