ICY BOX IB-DK4061-CPD
dockingstation - USB-C - 2 x HDMI - 1GbE
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Maksimal opdateringshastighed | 30 Hz |
| Produktfarve | Grå |
| Understøtter UASP | Ja |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| USB-kabellængde | 0,15 m |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 122 mm |
| Dybde | 57 mm |
| Højde | 17 mm |
| Vægt | 103 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 180 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84718000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,8 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 445 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 285 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 335 mm |