HYPER HD575-GRY-GL dockingstation USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Grå
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal Thunderbolt-porte | 1 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 1 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Netværk
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Produktfarve | Grå |
| Hub-grænseflader | 3.5mm, HDMI, RJ-45, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | USB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 119,4 mm |
| Dybde | 37,5 mm |
| Højde | 11,1 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |