HYPER HD41-GL dockingstation USB 2.0 Type-C Sort, Grå
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 2.0 Type-C |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Præstation
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Hub-grænseflader | HDMI, USB 2.0, USB Type-C |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | USB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 34 mm |
| Højde | 14 mm |
| Vægt | 38 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84719000 |