Patelnia TEFAL L897SK04 (22cm)
Funktioner
| Type | Blandet sæt |
| Produktfarve | Aluminium |
| Håndtag farve | Sort |
| Materiale | Aluminium |
| Låg inkluderet | Ja |
| Lågmateriale | Plast |
| Antal medfølgende låg | 3 |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Varmeindikator | Ja; Thermo-Spot |
| Stegepande(r) | Ja |
| Gryde(r) | Ja |
| Håndtag funktioner | Aftagelig |
| Wok pande(r ) | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Tekniske detaljer
| Indeholder ikke | Perfluoroctanosyre (PFOA) |
Vægt & størrelser
| Kasserolle 3 kapacitet | 2,8 L |
| Kasserolle 2 kapacitet | 2,3 L |
| Kasserolle kapacitet | 1,8 L |
| Kasserolle diameter | 16 cm |
| Kasserolle 3 diameter | 20 cm |
| Kasserolle 2 diameter | 18 cm |
| Stegepande 3 diameter | 28 cm |
| Stegepande diameter | 22 cm |
| Stegepande 2 diameter | 26 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 7,8 kg |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 20 stk |
| Serveringsske inkluderet | Ja |
| Antal kasseroller | 3 stk |
| Antal stegepander | 5 stk |
| Spatel inkluderet | Ja |