Microplane 34019 rivejern Boks rivejern Sort, Satin stål
Funktioner
| Produkttype | Boks rivejern |
| Produktfarve | Sort, Satin stål |
| Materiale | Gummi, Rustfrit stål |
| Håndtag | Ja |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Ophængelig | Ja |
| Hængetype | Hængende løkke |
| Tåler opvaskemaskine | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 270 mm |
| Dybde | 139 mm |
| Højde | 95 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |