Tefal H05607
Funktioner
| Type | Wok/Stirfry pande |
| Form | Rund |
| Produktfarve | Grå |
| Varmeindikator | Ja; Thermo-Spot |
| Låg inkluderet | Ingen |
| Egnet til kogepladetyper | Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion |
| Antal personer | 6 person(er) |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Materiale | Aluminium |
| Indvendig belægning | Titanium |
| Oprindelsesland | Frankrig |
Vægt & størrelser
| Diameter | 30 cm |
| Bund, diameter | 23,5 cm |
| Bredde | 305 mm |
| Dybde | 484 mm |
| Højde | 78 mm |
| Vægt | 917 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 305 mm |
| Pakkedybde | 484 mm |
| Pakkehøjde | 78 mm |
| Pakkevægt | 1,01 kg |