De Buyer Steakpfanne Mineral B Element, 24cm
Funktioner
| Type | Bradepande |
| Form | Rund |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Låg inkluderet | Ingen |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Nittet håndtag | Ja |
Vægt & størrelser
| Diameter | 24 cm |
| Vægt | 1,27 kg |
| Type | Bradepande |
| Form | Rund |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Låg inkluderet | Ingen |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Nittet håndtag | Ja |
| Diameter | 24 cm |
| Vægt | 1,27 kg |