Philips Hue Appear Væglampe 230V
Farve LED - Outdoor - Sort
Funktioner
| Type | Udendørs vægbelysning |
| Lampetype | LED |
| Antal lysdioder | 2 |
| Grænseflade | Bluetooth/Zigbee |
| Husmateriale | Metal |
| Produktfarve | Sort |
| Pasform/dække type | Ikke-udskiftelig pære(r) |
| Lysfarve | Flere |
| Farvetemperatur (min.) | 2000 K |
| Farvetemperatur (maks.) | 6500 K |
| Lysstrøm | 1200 lm |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Pæreeffekt | 8 W |
| Ækvivalent pæreeffekt | 49 W |
| Maks. watt-tal på udskiftningslyskilden | 8 W |
| Pære levetid | 25000 t |
| Vurderet levetid | 25000 t |
| Passende til rumtype | Have, Terrasse |
| Dæmpbar | Ja |
| Anordning dæmpbar | Ja |
| Antal lyskilder | 2 pære(r ) |
| Udskiftelig lyskilde | Nej |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP44 |
| Lyskildeteknologi | LED |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Philips Hue-app understøttet | Ja |
| Komfort for øjnene | Nej |
Præstation
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Apple HomeKit | Ja |
| Fungerer sammen med IFTTT | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Indgangsspænding | 220-240 V |
| Pærespænding | 24 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Spænding | LED |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 84 mm |
| Dybde | 117 mm |
| Højde | 240 mm |
| Længde | 11,7 mm |
| Vægt | 995 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1300 mm |
| Pakkedybde | 1050 mm |
| Pakkehøjde | 2950 mm |
| Pakkevægt | 1,12 kg |
| Pakkens bruttovægt | 1,12 kg |
| Pakke nettovægt | 1 kg |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pære(r) inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Vandafvisende | Ja |
| Effekter | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Samlet lysstrøm | 1200 lm |
| Kompatible operativsystemer | iOS; Android |
Tekniske detaljer
| Materiale | Metal |
| EAN/UPC/GTIN (emballage) | 8718696174371 |
| Antal tilbehør (maks.) | 12 |
| PowerLED integreret | Ja |
| SAP højde pr. stk. | 295,000 cm |
| Kan dæmpes med Hue-app og kontakt | Ja |
| Nettovægt | 995 g |
| SAP bredde pr. stk. | 130,000 cm |
| SAP længde pr. stk. | 105,000 cm |
| SAP EAN bruttovægt pr. stk. | 1,120 g |
Logistik data
| SAP EAN/UPC pr. stk. | 8718696174371 |
| 12NC Logistiskkode(r) | 915005842801 |