RealPower LED TableLight 300 Solar bordlampe 4 W Sort
Design
| Produktfarve | Sort |
| Passende til rumtype | Universel |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP44 |
| Velegnet til indendørsbrug | Ja |
| Egnet til udendørs brug | Ja |
Lamper
| Pære(r) inkluderet | Ja |
| Pæreeffekt | 4 W |
| Lampetype | LED |
| Farvetemperatur | 3000 K |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Lysstrøm | 150 lm |
Ergonomisk
| Dæmpbar | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri, Solar |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Batterikapacitet | 2200 mAh |
| Opladningstid | 4,5 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 900 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |