TWIST 2 1xCEE7/3 1xUSB A/C 22W
Funktioner
| Sokkel type | Type F + USB A + USB C |
| Sokler, antal | 1 |
| Understøttet skrivebordstykkelse (maks.) | 4 cm |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Installationstype | Indlejret på skrivebordet |
Design
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Husmateriale | Metal, Plast |
| Overflade | Mat |
| Tænd-/slukkontakt | Ingen |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Passende til rumtype | Hjemmekontor |
Vægt & størrelser
| Bredde | 115 mm |
| Dybde | 115 mm |
| Højde | 42,5 mm |
| Skrivebord tykkelse (maks.) | 4 cm |
| Skrivebord tykkelse (min) | 6 mm |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |