Bachmann 924.349 Schwarz - Transparent Steckdose (924.349)
Design
| Produktfarve | Sort, Transparent |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Billede | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP44 |
Strømstyring
| Nominel spænding | 230 V |
| Nominel strøm | 16 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 185 mm |
| Højde | 80 mm |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |