Produkt nr: EFSOLAR175W-1-AKIT-1
EAN: 4895251627719
Varenummer: F25176450
billigst-pricerunner
EcoFlow
EcoFlow
Producent: EcoFlow
EAN: 4895251627719
Varenummer: F25176450
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.126,40 ekskl. moms)
Producent: EcoFlow
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev ren og bæredygtig energi med EcoFlow solpanel!
Strømstyring
Vurderet effekt 175 W
Maksimal udgangsspænding 22,3 V
Solpanel strøm 7850 mA
Kortslutningsstrøm (Isc) 8,3 A
Spænding ved åben kredsløb (Voc) 25,5 V
Funktioner
Solarcelletype Monokrystallinsk silicium
Produktfarve Sort
Vandafvisende Ja
Kode for international beskyttelse (IP) IP68
Emballage indhold
Brugervejledning Ja
Tekniske detaljer
Garantiperiode 5 År
Vægt & størrelser
Bredde 760 mm
Dybde 1176 mm
Højde 30 mm