HPE Aruba Networking CX 5420 1600W AC PSU netværksswitch komponent Strømforsyning
Funktioner
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba Networking CX 5420 |
Strømstyring
| Total effekt | 1600 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Godkendelser
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
Vægt & størrelser
| Bredde | 99 mm |
| Dybde | 211 mm |
| Højde | 69 mm |
| Vægt | 1,3 kg |