Logitech G G915 X
tastatur - QWERTZ - tysk - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Tastatur nøglekontakt teknologi | Logitech GL Tactile |
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Nøglehætter | Double shot |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Aktiveringskraft | 45 g |
| Actuation point | 1,3 mm |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Aluminium |
| LED-indikatorer | Ja |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-A |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Opladningskilde | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 475 x 150 x 22,6 mm |
| Tastatur vægt | 1,04 kg |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |