Playseat Evolution Pro ActiFit
Gaming stol
Funktioner
| Tema | Væddeløb |
| Produkttype | Universal gamingstol |
| Understøttede gaming platforme | MAC, Nintendo Wii U, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Playstation 2, Playstation 3, Wii, Xbox, Xbox 360, Xbox One |
| Maksimal bruger vægt | 120 kg |
| Minimum bruger vægt | 20 kg |
| Maksimum brugerhøjde | 220 cm |
| Minimum brugerhøjde | 120 cm |
| Anbefalet alder (min.) | 8 År |
| Grundfarve | Sort |
| Ramme, farve | Sort |
| Sæde, type | Polstret sæde |
| Sæde, farve | Sort |
| Farve på ryglæn | Sort |
| Ryglæn, type | Polstret ryglæn |
| Armlæn | Ingen |
| Nakke hvilepude | Ja |
| Montering påkrævet | Ja |
Ergonomisk
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ja |
| Justerbar rathøjde | Ja |
| Justerbar pedalplade | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 1300 mm |
| Højde (maks.) | 98 cm |
| Sæde bredde | 50 cm |
| Vægt | 21 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 505 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkedybde | 605 mm |
| Pakkevægt | 22,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Monteringsvejledning | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS) | 9504500000 |
Logistik data
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 60 cm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 940171003100 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 50 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 39,5 cm |
| Produkter pr. pallelag | 12 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 22 kg |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 235 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC) | 579 stk |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 180 cm |
| Pallens bruttovægt | 295 kg |