Produkt nr: 27GS60F-B.AEU
EAN: 8806096012369
Varenummer: F24923885
billigst-pricerunner
LG UltraGear 27GS60F-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 IPS &#45 1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS60F-B.AEU
EAN: 8806096012369
Varenummer: F24923885
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(976,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27GS60F-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
LG UltraGear 27GS60F-B skærm leverer en livlig og flydende spiloplevelse. Med AMD FreeSync og NVIDIA G-SYNC kompatibilitet, garanteres en jævn og skarp grafik uden hakken eller forsinkelser. Den avancerede IPS teknologi sikrer brede betragtningsvinkler og præcis farvegengivelse, så du kan nyde dine spil i fuld HD ved 180Hz.
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 400 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 5000000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,31 x 0,31 mm
Skærm diagonal (metrisk) 68,5 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala sRGB
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 22 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 25 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1859707
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614,2 mm
Dybde (med stativ) 224,8 mm
Højde (med stativ) 454,2 mm
Vægt (med stativ) 5,8 kg
Bredde (uden stativ) 614,2 mm
Dybde (uden stativ) 51,7 mm
Højde (uden stativ) 364,8 mm
Vægt (uden stativ) 5,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 707 mm
Pakkedybde 164 mm
Pakkehøjde 453 mm