DJI Neo RC-N3 Fernsteuerung
Funktioner
| Produkttype | Fjernbetjening |
| Kapabilitet | Air 3S, Air 3, Mini 4 Pro, Flip, Neo |
| Mærke kompatibilitet | DJI |
| Produktfarve | Grå |
Batteri
| Opladningstid for batteri | 2 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 104,2 mm |
| Højde | 45,2 mm |
| Vægt | 320 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |