DISPLEX Real Glass + Case für iPhone 17 Air
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | iPhone Air |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødbestandig, Støvresistent, Slagbestandig, Ridseresistent, Stødresistent |
| Hårdhed | 10H |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
Vægt & størrelser
| Tykkelse | 0,3 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Installationsbakke | Ja |
| Bæretaske | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 19 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 89 g |