Displex 01943 Skærm og -bagsidebeskytter til mobiltelefon Smart glasskærmsbeskyttelse Samsung 1 stk
Funktioner
| Protector type | Smart glasskærmsbeskyttelse |
| Kapabilitet | Galaxy A35/A55 5G |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Smudsafvisende, Ridseresistent, Stødresistent, Stødbestandig |
| Hårdhed | 9H |
| Lystransmission | 92% |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Skærmformat | Standard |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Oprindelsesland | Tyskland |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Tør påføring | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Privatliv filtreringsfunktion | Ingen |
| Antireflekterende | Ingen |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Rammetype | Rammeløs |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Tykkelse | 0,3 mm |
Emballage indhold
| Rengøringsklud | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 12 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 61,1 g |
Tekniske detaljer
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Garantiperiode | 2 År |
| Bæredygtighedsorganisationer | Plant-for-the-Planet |