Digital Matter Yabby 3
GPS/GLONASS/GALILEO/BeiDou/QZSS-sporingsenhed
| Produkttype | GPS/GLONASS/GALILEO/BeiDou/QZSS-sporingsenhed |
| Sporings Følsomhed | -163 dBm |
| Antenne | Indbygget |
| Egenskaber | Adaptiv sporing, batterialarm, LED-indikator, 3-akse bevægelsessensor, Geofence funktion, søvnmodus, LoRaWAN-teknologi |
| Type | Genopladelig - Litiumion - AAA type |
| Nødvendigt antal | 3 |
| Design-udseende | Ultra robust, IK06 housing |
| Bredde | 6.3 cm |
| Dybde | 8.4 cm |
| Højde | 2.4 cm |
| Service & Support | 2 års garanti |
| Min. driftstemperatur | -30 °C |
| Maks. driftstemperatur | 60 °C |