DELTACO
dockingstation - USB-C - 2 x HDMI, DP - 1GbE
Funktioner
| Maksimal opløsning (HDMI) | 3840 x 2160 pixel |
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB Type-C; USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3; 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2; 2 |
| USB strømforsyning | Ja; Ja |
| USB strømforsyning op til | 85 W; 85 W |
| Antal HDMI-porte | 2; 2 |
| Antal DisplayPorts | 1; 1 |
| Porte, antal | 12 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja; Ja |
| Kortlæser slot | 2 |
Netværk
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1; 1 |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja; Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD; MicroSD (TransFlash), SD |
| HD-type | 4K Ultra HD; 4K Ultra HD |
| Antal understøttede skærme | 3; 3 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz; 60 Hz |
| Produktfarve | Sølv; Sølv |
| Hub-grænseflader | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C; 3.5mm, DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8; Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja; Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iPadOS; Android, iPadOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 157 mm; 157 mm |
| Dybde | 55 mm; 55 mm |
| Højde | 14 mm; 14 mm |
| Vægt | 180 g; 180 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 230 g; 230 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 5 År; 5 År |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471800000 |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,8 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 110 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 20 mm |
| Varekode | 8471800000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 40 stk |
Andre funktioner
| Kabeltype | Round cable; Round cable |