Deeper Smart Sonar PRO+ 2 ekkolod 100 m
Tekniske detaljer
| Maksimal dybde | 100 m |
| Frekvens | 675 kHz |
| Sensor for vandtemperatur | Ja |
| Cylingervinkel | 7° |
Driftsbetingelser
| Vandfast | Ja |
Vægt & størrelser
| Dimensioner (BxDxH) | 65 x 65 x 65 mm |
Strømstyring
| Batteritype | Li-Ion |
| Antal understøttede batterier | 1 |