De Buyer Blinis-Pfanne Mineral B Element, 27cm
Funktioner
| Type | Sauteuse pande |
| Form | Rund |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Låg inkluderet | Ingen |
Vægt & størrelser
| Diameter | 27 cm |
| Højde | 12 mm |
| Vægt | 1,11 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |