CSGL02010BK10 Antennekabel SMA Male SM
Funktioner
| Kabellængde | 1 m |
| Stik 1 | SMA |
| Stik 2 | SMA |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Produktfarve | Sort |
| Magnetisk afskærmet | Ja |
| Impedens | 50 ohm (Ω) |
| Materiale for kapper | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 6 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakketype | Hængende boks |